Ronaldo, Bradley po ta puth Irinën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronaldo, Bradley po ta puth Irinën

NULL NULL
12/05/2015
Pas një lidhje të gjatë dhe pas një ndarjeje të bujshme mediatike që pati me futbollistin e njohur Cristiano Ronaldo, Irina Shayk është në një lidhje me yllin e filmit “American Snaiper”, Bradley Cooper.

Bradley Cooper e ka shumë të vështirë të përshëndetet nga ish e dashura e Ronaldos, Irina.

Ata janë fotografuar duke u puthur pranë një hoteli në Londër.

Fatkeqësisht kjo nuk është hera e parë që ata janë parë duke u puthur.

Ronaldo, mos u dëshpëro. Bota ka plot vajza tjera.

irina bradley