Roma e dyta - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Roma e dyta

NULL NULL
25/05/2015
Roma e përfundoj e dyta kampionatin italian , pasi që mposhti me rezultat 1 me 2 rivalin lokal Lazio në ndeshjen e sotme.

Juan Iturbe kaloi në epërsi Romën në minutën e 73-të , por Lazio u mendua se siguroi barazimin me golin e Filip Djordjevic në minutën e 82-të.

Roma u kthye në fron vetëm  pesë  minuta para se të përfundoj takimi, fitoren dhe vendin e dytë Romës ia siguroi Yanga Mbiwa.