Roma afër goditjes së madhe - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Roma afër goditjes së madhe

NULL NULL
nga Shpend Spahija 07.05.2023 15:20

Roma është afër që ta sigurojë nënshkrimin e Houssem Aouar si lojtar i lirë gjatë afatit kalimtar të verës, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Në mes të lojtarit të Lyon dhe klubit italian ka marrëveshje paraprake, ndërsa ajo do të konkretizohet me nënshkrimin e dy palëve në ditët në vazhdim.

Kontrata e 24 vjeçarit me francezët skadon më 30 qershor të këtij viti.

 

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO