Roja i pyllit në Lubavec të Skenderajt kanoset nga dy persona - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Roja i pyllit në Lubavec të Skenderajt kanoset nga dy persona

NULL NULL
28.03.2023 08:55

Një roje i pyllit në Lubavec të Skenderajt e ka njoftuar policinë se është kanosur nga dy të dyshuar të dielën, të cilët po transportonin dru pa dokumente.

Në raportin e policisë e thuhet se me vendim të prokurorit pas intervistimit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.