Rocky ende në formë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rocky ende në formë

NULL NULL
24/05/2015

Ai ende është në formë. Sylvester Stalone 68 vjeçar ka treguar fizikun e tij mbresëlënës në një bluzë të ngushtë gjatë një shetitjeje për drekë në shoqëri të mikut të tij në Los Angelos.

Karriera e tij në film ka më shumë se 40 vjet, edhe pse do t’i mbush 69 vite në korrik ai dukej më se në formë, transmeton klankosova.

Aktori dukej i fuqishëm me fizikun e tij të pabesueshëm.

Roli i tij më i famshëm ishtë Rocky i pari nga filmat boks dhe që fitoi tre çmime Oscar në vitin 1976 duke përfshirë këtu edhe fotografinë më të mirë.

 

2904C65500000578-3094787-image-a-120_1432450071974 2904C67400000578-3094787-image-a-123_1432450125064