Robin Krasniqi Vs. Timur Nikarkhoev, Mynih, 25 Shkurt, transmetimi në Klan Kosova dhe ArtMotion (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Robin Krasniqi Vs. Timur Nikarkhoev, Mynih, 25 Shkurt, transmetimi në Klan Kosova dhe ArtMotion (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 14:05

Me datë 25 Shkurt 2023 do të zhvillohet ndeshja e boksierit të njohur Robin Krasniqi në ringun e arenës madhështore “AUDI DOME” në qytetin gjerman, Munich.

Kundërshtari i tij do të jetë numri 1 i Belgjikës, Timur Nikarkhoev.

Së bashku më të në atë mbrëmje do të jenë të pranishëm edhe shumë boksierë siç janë: James Kraft, Shefat Isufi, Armend Xhoxhaj, Isuf Kelmendi dhe Kushtrim Tahirukaj.

Kjo mbrëmje e madhe e boksit do të organizohet nga sponsori i Robin Krasniqit, Burim Hazrolli,  i cili në studio flet më shumë rreth kësaj ndeshje, kurse transmetimi i saj do bëhet nga Klan Kosova dhe Art Motion.

Për më shumë, ndiqeni intervistën më poshtë: