Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Robin Krasniqi vizitoi Qabenë: Falënderoi zotin që ma mundësoi (VIDEO)

NULL NULL
05.11.2023 10:41
Haxhi Krasniqi

Boksieri i njohur Robin Krasniqi, është lajmëruar nga Meka.

Ai e ka vizituar vendin e shenjtë të myslimanëve Qabenë.

Krasniqi u shpreh tejet i lumtur që pati këtë mundësi.

“Ndjenja më e fortë në krejt jetën time, prej që e mbajë në mend e deri tash. E falënderoi zotin për këtë mundësi, për të gjitha që mi dha, ky sot që jam”, tha Krasniqi.

Boksieri ditë më parë lajmëroi se po shkonte t’i vizitonte vendet e shenjta myslimane, Mekën dhe Medinën.

Në këtë kohë, në vendet e shenjta islame po kryhet Umra.

Videon e plotë mund ta shihni KËTU

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.