Robin di çfarë të dashura zgjedhë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Robin di çfarë të dashura zgjedhë

NULL NULL
21/05/2015
Robin Thicke dukej i lumtur, ndërsa pozonte në krah të të dashurës, April Love Geary.

April Love Geary, është vetëm 20 vjeçe dhe me profesion është modele.

robin 1

Këngëtari 38- vjeçar dhe partnerja ishin në një festë të Chopard në Kanë.

robin 2