Roberti me Renee-n - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Roberti me Renee-n

NULL NULL
24/05/2015

Ka nëntë ditë që këngëtarja Nora Istrefi është bërë nënë dhe ka sjellur në jetë  fëmijën e parë që e ka quajtur Rene.

Vajza u ka ndryshuar tërësisht jetë, dhe çifti Nora Istrefi dhe Robert Berisha shihen mjaft të lumtur.

Këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në instagram një fotorgafi të Robertit me princeshën e  tyre ku shihet që Rene ndihet shumë rehat në krahët e babait të saj./Prive.al