Robert De Niro mban fjalim - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Robert De Niro mban fjalim

NULL NULL
23/05/2015

Aktori Robert De Niro u dha studentëvë të universitetit të New Yorkut disa keshilla.

Ju gjithmonë mund të mbeshteteni në Robert De Niro-n për të iu treguar se si është më së miri.

Superstari I Hollywoodit ka shpërndarë disa këshilla të sinqerta për studentët e Tisch School of the Art University of New York.

Ai iu drejtua të diplomuarëve me disa këshilla shumë të qarta, transmeton KlanKosova.

‘’Ju zbuluat një talent, keni zhvilluar një ambicie dhe keni njohur pasionin tuaj’’,  tha ai.

‘’Kur mendoni se s’mund ta luftoni ju duhet të provoni, kur është fjala për art dhe passion duhet gjithmonë sens, ju nuk jeni vetëm duke e ndjekur ëndrrën por ju jeni duke e përcaktuar fatin tuaj’’.

Fjalimi i De Niros u prit me duartrokitje nga entuziastët e këtij universiteti.