Robert Berisha përlot me dedikimin për nënën e ndjerë

Robert Berisha përlot me dedikimin për nënën e ndjerë

NULL NULL
1 javë më parë

Robert Berisha ka bërë një postim prekës lidhur me vdekjen e nënës së tij.

Ai ndau me ndjekësit në Instagram, një fotografi pranë të ndjerës, duke shkruar: “Vdekja mendon se mund të të largojë nga unë. Por nuk mundet, ti gjithnjë do të jetosh në kujtesën time. Më mungon”.

Nëna e këngëtarit shqiptar, Teuta Berisha, ndërroi jetë pak ditë më parë. Ajo u varros në mesin e familjes së ngushtë dhe miqve të tyre.