Robbie Williams nuk jep pesë pare - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Robbie Williams nuk jep pesë pare

NULL NULL
28/05/2015

Robbie Williams ka vendosur ta qetësojë pak mendjen pas zhivillimeve të fundit.

Ai është parë të shëtitet me qenin e tij nëpër rrugët e Londrës ku dukej mjaft në qejf dhe i buzëqeshur, duke dashur të dëshmojë se zhvillimet e fundit me ish ndihmësin nuk kanë ndikuar në disponimin e tij.

Gjatë javës së kaluar çifti Williams-Fields ka bërë paraqitjen e parë në publik gjatë festivalit të Kanës, pas skandalit me asistentin që i paditi për ngacmim seksual.

1 3 williams fields