Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Robben mungon në Champions

NULL NULL
29.04.2015 16:41

Arjen Robben pritet të mungojë në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Champion League, ndaj Barcelonës.

Holandezi u rikthye në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë ndaj Dotmundit, por vetëm pas 16 minutave Pep Guardiola u detyrua ta zëvendësoje më Mario Gotzen.

Lajmi për rikthimin e Robbenit i gëzojë të gjithë fansat e ekipit gjerman, por holandezi ka pësuar lëndim dhe gjasat për të luajtur në Champions janë të vogla.

Siç dihet Bayerni ka pasur shumë probleme më lëndimet në javët e fundit, kurse të martën u eliminua edhe nga Kupa e Gjermanisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.