Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rizzoli gjykon në Barcelona – Bayern

NULL NULL
04.05.2015 15:42
Ndeshja mes titanëve të futbollit, Barcelona dhe Bayern do të ndahet nga italiani Nicola Rizzoli.

Nicola Rizzoli është një prej gjyqtarëve më të saktë dhe më me përvojë, ishte lajmërimi me arsyetim nga shtëpia evropiane e futbollit, UEFA, lidhur me caktimin e italianit për këtë ndeshje.

Ndeshja do të jetë përsëritje e gjysmëfinales së para dy sezonave, por me Barcelonën në top formë dhe Bayern që ka qaluar ndeshjet e fundit. Takimi i parë do të zhvillohet në “Camp Nou”, të mërkurën, ndërsa ai i kthimin pas një jave.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme