Rivarroset 39-vjeçarja nga Istogu, rezultatet e autopsisë ende nuk dihen - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rivarroset 39-vjeçarja nga Istogu, rezultatet e autopsisë ende nuk dihen

NULL NULL
20/04/2020

Është rivarrosur trupi i gruas nga fshati Llugë e komunës së Istogut vetëm një ditë pasi ajo u zhvarros me kërkësen e familjareve të saj, pasi ata dyshonin se vdekja e 39-vjeçares nuk erdhi si pasojë Covid-19.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfimuar Drejtori për Shëndetësi në Istog Mujë Osmanaj.

Ai tha se ende nuk dihen rezultatet e autopsisë.

“Po, është rivarrosur. Ne nuk i kemi ende rezultatet e autopsisë. Jemi duke i pritur akoma”.

Kujtojmë se e ndjera ishte testuar për koronavirus dhe sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike kishte dalë pozitive.

Nesër pritet të kryhet obduksioni i 39 vjeçares nga Istogu (VIDEO)