Ritakohen Kurti dhe Mustafa (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ritakohen Kurti dhe Mustafa (VIDEO)

NULL NULL
13/08/2019

Isa Mustafa e Albin Kurti u takuan e pinë bashkë kafe.

Por, nuk deshën që të dalin para mediave derisa treguan për takimin me anë të postimeve në rrjete sociale, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Arbëresha Shpati