Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ora për shi në New York

NULL NULL
03.05.2015 14:30

Videoklipi më i ri i Rita Orës është “New York Raining”, i cili u publikua në kanalin YouTube.

Ky projekt është sjellë në bashkëpunim me Charles Hamilton, reperi i cili është kujdesur edhe për punimin e këngës.

Kënga do të jetë pjesë e albumit të ardhshëm të Rita Orës – “Empire”.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.