Rita sivjet e pati vështirë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita sivjet e pati vështirë (VIDEO)

NULL NULL
28/05/2015

Rita Ora ka ndarë me fansat e saj ditarin online në një video 4 minutëshe.

Ajo aty thotë se “ishte njëri ndër vitet më të vështira që kam pasur ndonjëherë”.

Ditari bën fjalë për paraqitjen e saj në festivalin e 68 të Cannes dhe për video kripin e këngës “Poison”.

Duke folur pranë kamerave, ajo ka thënë se po e jeton ëndrrën e saj.

“Kur isha e vogël gjithmonë kam dashur të jem këtu ku jam sot. Kjo ishte ëndrra ime. Kështu që mund të them se çdo dit që zbardh, unë e jetoj ëndrrën time”. /KlanKosova.tv