Rita Ora u këndon ish të dashurve - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita Ora u këndon ish të dashurve

NULL NULL
25/05/2015

Rita Ora ka deklaruar se kënga e saj e fundit “Poison” i është kushtuar lidhjeve të saja të dështuara.

Ajo madje i ka bërë “diss” edhe njërit nga ish të dashurve të saj.

“Teksti i këngës “Poison” iu është kushtuar lidhjeve të mia të dështuara në të kaluarën. Ajo flet për dashurinë në momentet që për mua ishte helmuese”, ka thënë rita për Daily Star, transmeton Klan Kosova.

Poashtu, këngëtarja ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet se ajo dhe Ricky Hill janë ndarë.

Ajo po ashtu ka konfirmuar se do të marr pjesë në serinë e ardhshme, të dytën, të filmit Fifty Shades, Fifty Shades Darker.

“Po do të jem pjesë e filmit”, ka thënë Rita.