Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita Ora tregon grindjen që pati me bashkëshortin

NULL NULL
23.04.2023 12:52
Rita Ora

Rita Ora ka pasur një grindje të vogël me bashkëshortin e saj, Taika Waititi në xhirimet e një videoklipi.

Këngëtarja tha se zënka ishte vetëm për shkak se ajo u vonua në xhirime, pasi grimi i saj nuk ishte në rregull.

“E vetmja gjë për të cilën kishim një shqetësim ishte se unë u vonova në xhirime, sepse grimi im nuk po shkonte siç duhet”, tha Rita.

Më tej, Ora tha se për një moment u përplasën gjërat dhe se “atëherë e kuptova se kjo ishte një lloj tjetër goditjeje

“Dua të them, sinqerisht, ai vuri dorën e tij në shpinë time dhe pastaj  në fund të shpinës dhe atëherë e kuptova se ky është një lloj tjetër goditjeje”, tha ajo./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Rita Ora

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.