Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita Ora tejet e lumtur pasi i vizitoi miqtë e saj në New York

NULL NULL
10.07.2024 19:14
Rita Ora dhe Jimmy Fallon
Rita Ora dhe Jimmy Fallon

Rita Ora ka bërë të ditur se ka qëndruar në New York për gjatë dy ditëve të fundit.

Ajo, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka falënderuar komedianin dhe moderatorin Jimmy Fallon për ftesën që i ka bërë, dhe gazetarit e radios IHeartRadio, Elvis Duran.

“U kënaqa shumë këtë javë duke vizituar të gjithë miqtë e mi në New York”.

“Uou, pata dy ditë që ishin me argëtim. Faleminderit New York, ndalesa ime tjetër do të jetë në Los Angeles”, ka shkruar Ora.

Këngëtarja ka shpërndarë edhe disa fotografi të vizitës së saj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.