Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita Ora sytë në një tjetër talent show!

NULL NULL
27.04.2015 16:03

Përderisa dy programet e talenteve në Britani po bëjnë gati ofertat e tyre për Rita Orën dhe po mundohen me mish e shpirt ta kenë në panel kanë dalur disa fjalë të reja.

Pas asaj që u tha se Simon Cowell është duke pasur probleme televizionin ‘ITV’ pasiqë me çdo kusht e do Ritën në versionin britanik të X Factor, e përditshmja Mirror ka një tjetër lajm.

Në ëebfaqen e tyre është publikuar lajmi se është duke mos përfillur këto oferta pasiqë sytë e saj janë drejt një vendi tjetër.

Rita është duke menduar të jetë në panelin e jurisë së ‘The Voice’ mirëpo jo në Angli ku  ka qenë sezonin e fundit por në Amerikë.

Akoma nuk ka ndonjë ofertë zyrtare nga stafi i këtij talent show në SHBA, por sipas Mirror 24 vjeçarja synon karrigen atje./Prive.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme