Rita Ora: Sot më shumë se kurrë, duhet të festojmë për gratë

Rita Ora: Sot më shumë se kurrë, duhet të festojmë për gratë

NULL NULL
1 month më parë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, në data të veçanta kujdeset që të bëjë urimet më të përzemërta.

Edhe sot me rastin e 8 Marsit, ndau disa foto joshëse duke shkruar se duhet të nxjerrim në pah njëra-tjetrën dhe të gjitha gratë që na kanë frymëzuar, përcjellë Klan Kosova.

”Sot është Dita Ndërkombëtare e Gruas. Nuk ka forcë më të madhe se një grup i grave të unifikuara. Sot, më shumë se kurrë, ne duhet të nxjerrim në pah dhe të festojmë rëndësinë e grave që qëndrojnë së bashku. Për të gjitha gratë që më kanë frymëzuar, ngritur dhe më kanë dhënë shpresë, Faleminderit! Gëzuar #Dita Ndërkombëtare e Grave 🖤 ”, shkroi ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)