Rita Ora shtyen publikimin e albumit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita Ora shtyen publikimin e albumit

NULL NULL
12/04/2018

Publikimi i albumit i radhës nga Rita Ora është shtyer përsëri.

“Glamour Magazine Germany” ka bërë të ditur këtë lajm dhe ka shkruar se Ria do të publikojë albumin ne vjeshtë, ndonëse një gjë e tillë ishte paralejmëruar për pranverë.

E arsyeja se pse ndodhi kjo shtyrje është se “albumi duhet të kompletohet me gjithçka që meriton për t’u lansuar”.

Kujtojmë që Rita kishte nisur tentativën për lansimin e albumit të dytë qysh më 2014, por pas problemeve me Calvin Harrisin dhe më pas me “Roc Nation” u detyrua të shtynte punët për më vonë.