Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj familjare në Bjeshkët e Rugovës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj familjare në Bjeshkët e Rugovës

NULL NULL
15.05.2023 11:58
Rita Ora

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, të dielën e kishte gjetur një mënyrë tejet të veçantë për t’ia bërë nënës së saj, Vera Sahatçiu-Ora një urim tejet të veçantë.

32-vjeçarja me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Nënës, i ka publikuar disa fotografi në mesin e të cilëve edhe një mesazh.

“Urime Dita e Nënave për mbretëreshën Vera Ora”, ka shkruar ajo.

Ylli me preardhje shqiptare ka publikuar edhe një fotografi nga vizita e saj familjare në Bjeshkët e Rugovës.

Këngëtarja shpesh flet me shumë dashuri për vendlindjen.

Familja Sahatçiu është me prejardhje nga Peja, por Rita ka lindur në Prishtinë.

Familja e saj ka migruar në Britaninë e Madhe, kur ajo ishte vetëm njëvjeçe./ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

Rita Ora