Rita Ora mahnitë me barkun e tonifikuar në imazhet e reja (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita Ora mahnitë me barkun e tonifikuar në imazhet e reja (FOTO)

NULL NULL
19.12.2022 20:27

Këngëtarja britanike me prejardhje shqiptare, Rita Ora së fundmi ka publikuar disa fotografi, brenda të cilave ka shfaqur barkun e saj goxha të tonifikuar.

Ora kishte dalur në një restaurant në Londër bashkë me miqt e saj të famshëm Nick Grimshaw dhe Daisy Love, njofton Klankosova.tv.

Ajo ka publikuar një seri fotosh në Instagramin e saj para se të shkonte brenda lokalit, ndërsa nuk kanë munguar qindra komente e pëlqime nga ndjekësit e saj.

lajme të ngjashme