22:00, 21 Prill 2019

Një vit më parë,  në moshë të hershme ka vdekur DJ-t me famë botërore, Avicii.

Këngëtarja  e famshme, Rita Ora, e kujton Aviciin në një vjetorin e  vdekjes.

Rita ka publikuar një fotografi të Aviciit në InstaStory, shoqëruar disa emoji lutjeje, duke treguar kështu se e ndjen mungesën e tij.

Avicii dhe Rita kishin realizuar një bashkëpunim në vitin 2017, të titulluar “Lonely together”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë