Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj me një fotosesion të mrekullueshëm

NULL NULL
01.06.2023 17:05
Rita Ora dhe Taika Watiti

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, e konfirmuan në janar të këtij viti se e kanë kurorëzuar lidhjen e tyre.

Dhe të sapomartuarit kënaqën sytë e adhuruesve të tyre me një fotosesion të realizuar për “Vogue Australia” për këtë muaj.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dukej e mahnitshme në të gjitha fotografitë, që i pati me veshje të ndryshme.

Një veçanti e këtij fotosesioni ishte momenti kur Ora ia preu flokët Waititit, shkruan Dailymail, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.