15:00, 12 Shkurt 2019

Rita Ora ka bërë disa tatuazhe të reja në duart e saj.

Ajo vizitoi Bang Bang Tattoo në Manhattan dhe tek artisti Mr. K ajo bëri fjalën “Power”, njofton Klan Kosova.

Fotografitë gjatë këtij procesi ajo i postoi në Instagram, ndërsa më pas u pa me një veshje të dimrit të kombinuar me shumë stil.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë