Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita mbretërore (VIDEO)

NULL NULL
13.05.2015 11:20

Thonë se askush nuk mund ta mposhtë Real Madrid-in. Kështu mendojnë edhe yjet.

Për të gjithë adhuruesit e Real Madrid-it, tani ka edhe një arsye që ta duan ekipin mbretëror spanjoll.

Edhe bukuroshja Rita Ora ka simpati për të bardhët e Spanjës, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja britanike me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është paraqitur në një sesion fotografik për Adidas-in, ku ka shpalosur edhe preferencat e saj për lojtarët e Real Madrid-it.

Duke i përshkruar të preferuarit e saj 24 vjeçarja, ka thënë se i pëlqen stili i flokëve të Gareth Bale. Ajo ka thënë se pamja e tij do të plotësohej nëse ai do të mbante mjekër sikur të Xabi Alonsos.

klankosova.tv

Gareth Bale

Ora gjithashtu ka thënë se i pëlqen fiziku muskulor dhe tatutazhet e mbrojtësit të Real-it, Marcelos.

Marcelo

 

http://www.dailymotion.com/video/x2q01o7_rita-ora-on-football-fashion-alonso-s-beard-and-marcelo-s-muscles_fun

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.