10:04, 12 Tetor 2018

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora, ka publikuar një video ku shihet krejtësisht nudo.

Ajo krahas këtij postimi ka shkruar “Let you love me”, që është titulli i këngës më të re e cila dëgjohet edhe në prapavijë, njofton Klan Kosova.

View this post on Instagram

LET YOU LOVE ME – LINK IN BIO

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Rita aty shfaqet krejtësisht e zhveshur, ku bien në sy vetëm një palë dorëza të kuqe.

Klipi i këngës “Let you love me” ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 27 milionë klikime.

klankosova.tv