11:40, 13 Qershor 2018

Rita Ora është femra që i jep ngjyrë eventeve.

Ajo të martën mori pjesë në Fragrance Foundation Awards 2018 në New York, e veshur me njw fustan të verdhw nga Tom Ford, ku bashkë me Chanel Iman u vlerësuan si personazhet që i dhanë jetë parakalimit të tapetit të kuq.

Aty po ashtu morën pjesë edhe të famshëm të tjerë, si Morena Baccarin, Naomi Campbel, Josephine Skiver, Olivia Palermo dhe Jane Krakowski.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë