22:01, 23 Korrik 2019

Ajo di gjithmonë të tërheq vëmendjen e fansave të saj.

Sonte, ka zgjedhur që këtë ta bëj përmes publikimit të një fotografie – krejt e zhveshur në pjesën lartë.

View this post on Instagram

??

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Kjo fotografi ka zgjuar shumë reagime pozitive dhe jo vetëm në profilin e saj në Instagram, njofton Klan Kosova.

Ndryshe Rita së fundmi ka qenë e angazhuar në turin e saj, jo vetëm në Britani, por gjithandej.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë