Rinori dhe Njomza po martohen (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rinori dhe Njomza po martohen (VIDEO)

NULL NULL
02/07/2022

Rinori dhe Njomza, çifti shumë i famshëm në rrjete sociale janë gati për hapin e radhës në konsolidimin e lidhjes së tyre.

Prive zbulon ekskluzivisht që çifti po martohen.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua sjell të gjitha detajet.