Rinia proteston, tjerët s’e prishin “teraqillëkun” me çaj e kafe (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rinia proteston, tjerët s’e prishin “teraqillëkun” me çaj e kafe (VIDEO)

NULL NULL
15/03/2022

Një organizatë rinore në Han të Elezit protestoi kundër rritjes së çmimeve.

Ata fajësuan qeverinë dhe paralajmëruan përhapjen e protestave në gjithë vendin, njofton Klan Kosova.

Kronikën e zgjeruar mund ta ndiqni më poshtë: