Rikthehet Blasta, tani si i pavarur - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rikthehet Blasta, tani si i pavarur

NULL NULL
10/01/2020

Artisti i talentuar Blasta është rikthyer me një projekt të ri.

Muaj pasi u bë baba dhe u largua nga shtëpia diskografike në të cilën bënte pjesë, Blasta ka publikuar këngën ‘Faj’ e cila ka vulën e vetë Blastas në tekst e muzikë.

Videoklipi është vizuelizuar nga Bug Production.

Të plotë ju ftojmë ta ndiqni këngën më poshtë.