Rikthehet ariu në Prizren (VIDEO)

Rikthehet ariu në Prizren (VIDEO)

NULL NULL
4 ditë më parë

Rrugët dhe malet në disa fshatra të Prizrenit janë të mbuluara nga bora.

Në ndërkohë banorët e fshatit Manastiricë të kësaj komune janë vizituar nga një vizitor jo i zakonshëm.

Banorët mbrëmë kanë filmuar një ari duke vrapuar në zonat e këtij fshati.

Pamjet e siguruar nga RTV BESA, ju sjellim më poshtë: