9:09, 25 Maj 2019

Grupi i famshëm muzikor “Spice Girls” janë rikthyer pas disa viteve në skenë.

Ato mbrëmë kanë performuar në  Dublin për herë ta parë pas një kohe të gjatë, transmeton Klan Kosova.

Me grupin në skenë nuk ishte njëra nga ish-anëtaret, Victoria Beckham, kjo pasi ajo ka vendosur t’i përkushtohet markës së saj të modës.

Por Beckham ka treguar mbështetje ndaj vajzave dhe i ka përgëzuar për punën që kanë bërë së bashku.

Sipas People, ato performuan këngët e tyre më të famshme si “Ëannabe,” “Say You’ll Be There” and “Spice Up Your Life”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë