Rikonfirmohet, rriten pagat për mjekët (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rikonfirmohet, rriten pagat për mjekët (VIDEO)

NULL NULL
16/08/2019

Mjekët dhe infermierët morën sot një lajm të mirë nga dy ministra në detyrë, Uran Ismaili dhe Bedri Hamza.

Ata u thanë se pagat me rritje do t’i marrin nga muaji dhjetor.

Kronikë e gazetares Rejhane Selimi.