Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rihapet “Albkings”, grupi denigrues ndaj grave e vajzave

NULL NULL
25.06.2024 16:39
Rihapet grupi "Albkings"
Rihapet grupi "Albkings"

Është hapur sërish grupi “Albkings”, i cili po publikon foto e video intime, por edhe të dhënat personale të grave e vajzave.

Në redaksinë e Klankosova.tv kanë ardhur bisedat nga grupe të ndryshme për rihapjen e “Albkings-it”, duke bërë thirrje që të përhapet informata për rihapjen e tij.

“Çka po pret, kallxoj krejt shoqërisë, mahallës e kojshive që “Albkings” është rikthyer me shumë degjenerime”, thuhet ndër të tjera.

Megjithëse, në fund të muajit të kaluar, prokuroria kishte njoftuar se grupi ishte mbyllur përfundimisht, e njëjta gjë duket se nuk ka ndodhur.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.