Rihanna ziliqare ndaj bukurosheve Hadid dhe Jenner - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rihanna ziliqare ndaj bukurosheve Hadid dhe Jenner

NULL NULL
05/10/2015

Të dyja morën pjesë në pistë në shfaqjet më të mëdha të Paris Fashion Week.

Por të dielën Kendall Jenner dhe Gigi Hadid, vendosën të ndajnë ditën së bashku duke shikuar një ndeshje futbolli në Parc de Princes në stadiumin e qytetit.

Bukuroshet Jenner dhe Hadid, kishin zë vend që të dyja në ulëset  e VIP,  e të cilat ishin të zhytur në ndeshjen e futbollit, por dicka papritur ra në sy të kamerave.

Kendall dhe Gigi, kishin të veshur bluza të ngjajshme e që për një moment këngëtarja me famë botërore Rihanna kishte qenë prezente.

Dhe për çudi ajo nuk ndalonte së shikuari me zili, që të dyja, transmeton Klan Kosova.

2D165CB500000578-0-image-a-4_1443988400100

2D17D2D200000578-3259774-image-a-25_1443993717338