Rihanna, Selena Gomez, dhe The Weeknd pjesë e Victoria's Fashion Show - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rihanna, Selena Gomez, dhe The Weeknd pjesë e Victoria’s Fashion Show

NULL NULL
14/10/2015

Victoria’s Secret Fashion Show nuk mbahet deri në dhjetor, por fansat tashmë kanë diçka të re në lidhje me këtë event.

Kjo kompani njoftoi të martën se Selena Gomez, The Weeknd dhe Rihanna do të përformojnë në shfaqjen e këtij viti. VS njoftoi për këtë lajm të madh në Twitter.

Supermodelët si Adrian Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel dhe Lily Aldridge do të jenë engjujt që do të ecin në skenë, së bashku me engjëjt e reja Elsa Hosk, Stella Maxëell dhe Taylor Hill.

Vitin e kaluar, Taylor Swift ka performuar me këngët “Blank Space” dhe “Style”, e cila ishte e shoqëruar me grupen e vallëzimit të saj.

Fashion Show i Victoria Secret do të mbahet më 8 dhjetor nga ora 22:00.