22:30, 15 Prill 2019

Ajo vendos veten larg yjeve të tjerë në skenë me zgjedhjet e saj të çuditshme të veshjeve.

Dhe Rihanna u shfaq edhe një herë në një bluzë të me ngjyrë të ndezur, në New York City të hënën, njofton Klan Kosova.

Ajo doli në rrugët e qytetit në orët e hershme të mëngjesit pas një fotosesioni të fotografive.

31 vjeçarja shpesh bëhet temë e shtypit rozë për veshjet e saj të çuditshme.

Këngëtarja po ashtu ka dominuar titujt për romancat e saj me Chris Broën, Leonardo DiCaprio dhe Drake.

Konkurs Pune

Lexo më shumë