23:30, 19 Gusht 2019

Këngëtarja dhe biznesmenja, Rihanna, ka sjell një koleksion të ri të rroba të brendshme për gratë.

Marka e saj, “Savage X Fenty” ka sjell edhe një koleksion të ri ku për modele është vet Rihanna.

Këto të brendshme kanë detaje të leopardit por që vijnë në ngjyrë vjollcë, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë