Rihanna kthehet në New York - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rihanna kthehet në New York

NULL NULL
11/08/2015

Këngëtarja Rihanna, sapo është kthyer nga një pushim në vendin e saj të lindjes në Barbados.

Si duket, fryma verore ende mbizotron tek këngëgëtarja, edhe pse ajo tashmë është kthyer në New York.

27 vjeçarja të hënën është fotografuar e veshur me një bluzë të shkurtë ku shihej barku i saj i stërvitur, transmeton Klan Kosova.

Ajo ka qëndruar në Barbados bashkë me një grup miqësh edhe kampionin nga Forluma 1, Leëis Hamilton.

Prania e këtij të fundit ka ngritur përsëri dilemat, nëse ai dhe këngëtarja kanë filluar një lidhje dashurie.

 

rihanna2

 

rihanna