Rihanna konfirmohet se është shtatzënë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rihanna konfirmohet se është shtatzënë

NULL NULL
13.02.2023 08:33

Rihanna performoi në shfaqjen e pjesës së parë të Super Bowl LVII ndërsa ishte shtatzënë, ka konfirmuar përfaqësuesi i saj.

Këngëtarja dhe shoqëruesit e saj nuk e kishin konfirmuar informacionin përpara shfaqjes, duke i bërë njerëzit të besonin se ajo përfitoi nga rikthimi i saj i shumëpritur për të bërë njoftimin, shkruan Marca, transmeton Klankosova.tv.

Aktualisht 34-vjeçarja ka një djalë 9-muajsh me reperin A$AP Rocky. Besohet se fëmija i ri do të jetë i dyti për çiftin.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.