21:30, 20 Maj 2019

Rihanna ka folur për muzikën e re.

ansat e këngëtares 31 vjeçare kanë pritur disa vite për muzikë të re nga ajo dhe tani Rihanna dha disa detaje rreth albumit të saj të ardhshëm, transmeton Klan Kosova.

Rihanna tha për T Magazine se ajo është duke bërë një album ‘Reggae’ edhe pse nuk e di kur do të lëshohet dhe ende nuk ka një titull.

Këngëtarja poashtu konfirmoi se në album ka bashkëpunime me Lady Gaga dhe Drake.

Konkurs Pune

Lexo më shumë