Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rihanna e Hamilton në pushime së bashku

NULL NULL
08.08.2015 08:28

Kohën e fundit kanë filluar thashethemet për një lidhje të mundshme në mes të këngëtares së famshme Rihanna dhe kampionit të Formula 1, Lewis Hamilton.

E të dy nuk kanë thënë as edhe një fjalë për t’i demantuar këto spekulime, transmeton Klan Kosova.

Dyshja po qëndrojnë në ishullin Karaibe, së bashku me një grup të shokëve.

Të premtën ata janë fotografuar, teska po e shijonin detin, dhe po qëndronin në një jaht luksoz.

Riahanna si gjithmonë edhe në det dukej me shumë stil.

Ajo kishte të veshur një palë bike dypjesësh  dhe disa aksesorë.

 

rihanna2

 

rihanna4

 

luwis

 

lewsi

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.