11:30, 20 Qershor 2019

Këngëtarja dhe  biznesmenja e njohur, Rihanna, ka thënë se dëshiron të hap të ardhmen një klub nate apo një qendër relakusese.

Këtë e bëri sipas Page Six këngëtarja në një intervistë për W magazine, transmeton Klan Kosova.

“Unë ëndërroj të hap një dyqan. Nuk di çka do të jetë saktësisht por jam në mes të një klubi nate apo një qendre të relaksimit”.

“Akoma se di si do të realizohet kjo por e di që në mes të këtyre do të jetë një dyqan me rroba”, ka thënë Rihanna në këtë intervistë.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë