Ribery flet për të ardhmen e tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ribery flet për të ardhmen e tij

NULL NULL
13/04/2018
Francezi ka hedhur poshtë spekulimet se forma e ngritur e tij në paraqitjen e së martës ndaj skuadrës spanjolle ishte tentim për ta bindur skuadrën që t'i ofrojë kontratë të re

Anësori i Bayern Munich, Franck Ribery, ka mohuar spekulimet se paraqitja e tij ndaj Sevilla ishte tentim për të marrë vazhdim kontrate me kampionin e Bundesliga.

Por kontrata e francezit me skuadrën nga Allianz Arena skadon gjatë veërs dhe tashmë kanë nisur të ngriten pyetje mbi të ardhmen e 35-vjeçarit.

Megjithatë, duke folur pas fitores 2-1 në Spanjë, Ribery ka mohuar se ai ka ngritur kualitetin e paraqitjeve të tij në tentim për të nënshkruar kontratë të re me bavarezët.